מי אנחנו

DoStories365 היא חברת בוטיק שמתמחה, ביצירת סרטים אותנטיים, באיכויות גבוהות לטלוויזיה, לדיגיטל, ולפסטיבלים. אנו לוקחים אותך לתוך עולמות של אנשים שונים, חיים ותרבויות באמצעות סרטים אותנטיים ושיחות, שיכולים לכבוש קהל רחב. אנו גאים על יצירת תוכן משמעותי המהדהד אצל הצופים, תוך הסתגלות לדרכים חדשות לעיסוק בקהל דיגיטלי מתפתח. הסרטים מאפשרים החדרת אייטמים לתקשורת, יחסי ציבור, קידום בעזרת הסרט מול המגזר הציבורי.
לעמותות וארגונים: יצירת אמפתיה מול התורם. הסרטים ישמשו אתכם בבידול, מיתוג חברתי, אירועי התרמה, כנסים, פגישות פרזנטציה, גיוסים ועוד.


הסיפור שלנו

dostories365 נוסד ע"י ציפי קרליק, יזמית ויוצרת דוקומנטרית, שעוסקת שנים ביצירת סיפורים אותנטיים, המבוססת על סקרנות ואהבה לאנשים – באמצעות שיחות צילומים, ויצירת סיפורים ייחודים, זוהי הדרך המשמעותית ביותר לאפשר שינוי ולהראות תרבות של מקום דרך שיחות ותיעוד אנשים. תמהיל זה שמשלב את האהבה והסקרנות לאנשים יחד עם המשיכה לשנות ולעזור, מהווה את הבסיס ל- dostories365. ברמה הערכית, החזון שעליו מושתת Dostories365 מחבר ומקרב בין אוכלוסיות שונות בחברה הישראלית דרך סרטים וסדרות דוקומנטריות. הסיפור יוצר חיבור אנושי גם אם לא התקיים מפגש פיזי בין הצדדים.


הצוות

הצוות שלנו מורכב מצלמים עורכים ומתרגמים,
שונים ומוכשרים שנבחרים בקפידה לפי הסגנון והצורך של הפרוייקט.